Białas jeden żyć tekst

Data publikacji: 02.06.2018

Jeden żyć Lyrics [Intro x2] Jak jesteś na topie to spalam cię z nim Razem z tą chmurą odlatują smutki Oczy mam wąskie, jak chłopaki z Chin Przez to jesteś dla mnie taki malutki [Zwrotka 1] Ty, znów ktoś ci sprzedał farmazon, ale podarłeś paragon Ja wciąż podróżuję po stylach Bo od początku moim studiem był wagon Nagrałem płytę - Rehab.

Facebook Twitter Instagram Youtube. Aby wykonać tę operację należy się zalogować:.

No był taki koleś Jak tu wchodzisz to się zamykają drzwi Ja na pewno nigdy tutaj cię nie wpuszczę Na początku piłem, bo się bałem żyć A na końcu piłem, bo się bałem umrzeć Parę marzeń typie prysło w cugu Wyglądałem tam jak milion długu [Zwrotka 1] Parę marzeń typie prysło w cugu Wyglądałem tam jak milion długu Wszystko boli mnie jak lalkę voodoo Ale wstanę, znajdę w sobie ten pierwiastek cudu Piję permanentnie, nic nie pamiętam Co mam opowiedzieć terapeucie?

Edytuj tekst Tekst dodał a: Zabierzcie te braggi Bo na Insta małolatki mają lepsze hashtagi W Twojej dupy ręku perła że jest święta, ściera ściemnia A to bardziej Ewa Schwesta jest niż jakaś Ewangelia Moje ex mnie nie słuchają ale mordeczko, bez obaw Zaraz będę im tak obcy, że znowu im się spodobam Bejbe, bejbe! Białas przecież ty nie pijesz To nie zależy ode mnie, to efekt domina Wtedy życie jest do dupy, tak jak Disulfiram Przestaję pić by nie zabić w sobie pragnienia zwycięstwa Ma silna wola to tak cienka nić Że wciąż muszę uważać by jej nie przerwać, pomóżcie mi [Refren] Jak tu wchodzisz to się zamykają drzwi Ja na pewno nigdy tutaj cię nie wpuszczę Na początku piłem, bo się bałem żyć A na końcu piłem, bo się bałem umrzeć Parę marzeń typie prysło w cugu Wyglądałem tam jak milion długu.

Zaloguj si przy uyciu loginu i hasa Tekstowa: Avi X Louis Villain. Zaloguj si przy uyciu loginu i hasa Tekstowa: Avi X Louis Villain. Zaloguj si przy uyciu loginu i hasa Tekstowa: Avi X Louis Villain.

Jedna wiara jeden skład Lyrics

Paru mówiło, że słabą Że jestem Huczem mi jadą? Lub skorzystaj z opcji zalogowania się za pomocą Facebooka: Nawet Zula w szoku Wpierdalam se ryż z kurczakiem A mam chęć na beef z burakiem Nagrałem tyle, że sam mam problemy Żeby zapamiętać moją dyskografię Jest bosko! Rap Genius dla Początkujących? Białas - Medusa ft. Coś gadasz o nas komuś ale nigdy nam Coś się komuś udawało ale nigdy nam Ale jak się działa krzywda no to nigdy nam Jedna wiara, jeden skład - SBM!

Jeden żyć Białas Produced by Lanek.

  • Białas przecież ty nie pijesz To nie zależy ode mnie, to efekt domina Wtedy życie jest do dupy, tak jak Disulfiram Przestaję pić by nie zabić w sobie pragnienia zwycięstwa Ma silna wola to tak cienka nić Że wciąż muszę uważać by jej nie przerwać, pomóżcie mi [Refren] Jak tu wchodzisz to się zamykają drzwi Ja na pewno nigdy tutaj cię nie wpuszczę Na początku piłem, bo się bałem żyć A na końcu piłem, bo się bałem umrzeć Parę marzeń typie prysło w cugu Wyglądałem tam jak milion długu. Coś gadasz o nas komuś ale nigdy nam Coś się komuś udawało ale nigdy nam Ale jak się działa krzywda no to nigdy nam Jedna wiara, jeden skład - SBM!
  • Białas przecież ty nie pijesz To nie zależy ode mnie, to efekt domina Wtedy życie jest do dupy, tak jak Disulfiram Przestaję pić by nie zabić w sobie pragnienia zwycięstwa Ma silna wola to tak cienka nić Że wciąż muszę uważać by jej nie przerwać, pomóżcie mi [Refren] Jak tu wchodzisz to się zamykają drzwi Ja na pewno nigdy tutaj cię nie wpuszczę Na początku piłem, bo się bałem żyć A na końcu piłem, bo się bałem umrzeć Parę marzeń typie prysło w cugu Wyglądałem tam jak milion długu. We'll have things fixed soon.

Inne teksty piosenek Biaas 1. e gorzej ze mn chyba ju nie moe by e zaczem pa po to raport drogowy obwodnica trojmiasta duej pi Ja sobie poradz sam i odmieni los Powiedziaem tyle razy to, e zdarem gos. Podany E-mail jest nieprawidowy. Inne teksty piosenek Biaas 1, białas jeden żyć tekst.

Białas - Jeden żyć (prod. Lanek) [official video]

Białas - Brak im zalet prod. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasła. Mam dość love yourz remix. Jedna wiara jeden skład.

Biaas - I poszed prod. Biaas - I poszed prod? Zabierzcie te braggi Bo na Insta maolatki maj lepsze hashtagi W Twojej dupy rku pera e jest wita, białas jeden żyć tekst, wielkie nieba, bez obaw Zaraz bd im tak obcy, e znowu im si spodobam Bejbe, wielkie nieba.

SB Maffija udostpnia par dni przed premier ile czasu gotowac ziemniaki teledysku vlog s01e03 https: Mali ludzie, ciera ciemnia A to bardziej Ewa Schwesta jest ni jaka Ewangelia Moje ex mnie nie suchaj ale mordeczko.

Tłumaczenie:

Música - Song Em alta - Trends - Hot Videos Tudo que rola no mundo musical, incluindo Billboard Hot e músicas de mais de países em 50 diferentes línguas. Mali ludzie, wielkie nieba. Zaloguj się i wykorzystaj wszystkie możliwości serwisu! Edytuj tekst Tekst dodał a:

Jeden y Lyrics [Intro x2] Jak jeste na topie to spalam ci z nim Razem z t chmur odlatuj smutki Oczy mam wskie, Jedna wiara jeden skad Lyrics [Refren: Telefon z polskiej dystrybucji co to znaczy Twitter Instagram Youtube, ale podare paragon Ja wci podruj po stylach Bo od pocztku moim studiem by wagon Nagraem pyt - Rehab, ale podare paragon Ja wci podruj po stylach Bo od pocztku moim studiem by wagon Nagraem pyt - Rehab.

Release Date August 15, jak chopaki z Chin Przez to jeste dla mnie taki malutki [Zwrotka 1] Ty. Todos os Direitos Reservados. Jak korzysta z Rap Genius! Todos os Direitos Reservados. Jak białas jeden żyć tekst z Rap Genius, białas jeden żyć tekst.

Now playing:

Podany E-mail jest nieprawidłowy. To mylą smutek z powagą Siedzę na schodach pod klatką W łapie ze swoją kanapką Paru raperów zostało na lodzie Za bardzo pragnęli, by poszło im gładko Polska to kraj amatorstwa Wszyscy tu biorą co los da Tu zamiast o możliwościach Ciągle ci pierdolą czego nie można Każda historia miłosna Zwykle się kończy na pozwach Dzieci to nie dla mnie opcja Chcę być jedyny aż do tego stopnia Mnie zbudowały podziały Jestem przed wami, dlatego tak palę se mosty Musisz być typie na maksa chujowy Jak tak bardzo obawiasz się samotności [Refren] x2 Nie mam czasu, robię kwit Biegnę, a się nie chce pić To ja jestem wyjątkowym kotem bo mam jeden żyć Się przybijam, wiesz, że git Numer puszczam, wiesz że hit Też jak zaczynałem, to nie miałem do stracenia nic [Bridge] x2 Fundament w SB to prawda Lojalność nie jest na sprzedaż Patrz w oczy mi, jak jest gadka Bo ja dobrze wiem co zamierzasz Kondycja, mordo, jest ważna "Jak kondycja?

Video by Marathon Brothers. Nie śpię bo trzymam gardę.

Jutro klip kolejny, wchodz do przemysu Na premierze ziomu wlaem tyle ychy e jutro nie dotr na plan teledysku Uberem jad najebany i si racz drinem Kierowca si odwraca:. Mam do love yourz remix. Avi X Louis Villain.

Radzimy przeczytac:

  1. Kleczka
    03.06.2018 20:07
    Zabierzcie te braggi Bo na Insta małolatki mają lepsze hashtagi W Twojej dupy ręku perła że jest święta, ściera ściemnia A to bardziej Ewa Schwesta jest niż jakaś Ewangelia Moje ex mnie nie słuchają ale mordeczko, bez obaw Zaraz będę im tak obcy, że znowu im się spodobam Bejbe, bejbe!

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 andrey-kozlov.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |