Sztoss na 100 tekst

Data publikacji: 09.05.2018

Teksty piosenek i tłumaczenia: Teksty piosenek Sztoss - Na Zawsze wraz z tłumaczeniem piosenek i teledyskami.

Sztoss - Podwójne Tempo. Friday, September 14, Z nią - Sztoss zobacz tekst , tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk. Poszukiwane tłumaczenia Sztoss 1. Zrobiłem w tył zwrot, powiedziałem stop Mam już dość Chciałem uciekać stąd, uciekać z nią Gdzie?

Bez ciebie Bez obiecaj, to si nigdy nie zakoczy. Bez Ciebie mi rednio, to si nigdy nie zakoczy, to si nigdy nie zakoczy. Jak tworzy wasne adnotacje. Bez ciebie Bez obiecaj, sztoss na 100 tekst, prosz ci e to co byo ze ju za nami jest obiecaj ja obiecuje W poudnie budzi sztoss na 100 tekst dzwon Nie ma szans do mnie nie dzwo Chciabym raz siebie sam naprawi Ze sob nie daje rady Boje si e mnie zostawisz boje si by ostatni To jest mj bd czyli jointy alkohol Kiedy naciskam start nie wiem kiedy stop Nie chce mi sztoss na 100 tekst je Ciebie tylko chce Ciebie tylko chce studio stoi pusta ja co nagra musz wiem Sowa moim tuszem nie trzeba pisa daje swoj dusze Nie trzeba pisa daem swoj dusze Byem sam Ty wypeniasz pustk je Z ni w czerwonej Corolli nie ma opcji ebym zwolni nie nie nie nie nie Jestemy jak dynamit materia wybuchowy Czyli ja i ty niebezpieczni Jak dynamit jak dynami jak dynamit je je.

Czy mogę na nią liczyć czy to to Czy jesteś w tym na sto Flow jak Drizzy czy Ty będziesz Rihanną miliony pytań Może to z takim gościem jak ja nie być tak proste Czy Ty jesteś gotowa poznać moje strony gorsze Czy Ty jesteś gotowa poznać moją drugą stronę Poznać moją drugą stronę Je jeśli chcesz mnie poznać na wylot Jaki naprawdę jest Sztoss jaki naprawdę jestem ja Lepiej zapnij pasy bo w myślach turbulencje Rzadko słońce bardziej deszcz raczej smutek a nie śmiech Czy Ty wyciągniesz stąd mnie Jeśli wchodzisz w to złap mnie za dłoń zróbmy razem następny krok Powiedz mi czy Ty wchodzisz w to Czy na sto jesteś ze mną czy jesteś w tym na pewno. Jeśli nie, to zrób ten krok, bo nie mo". Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce.
 • Na - Tekst piosenki.
 • Jeśli jesteś w tym na sto Nie pod wpływem chwili Jeśli wszystko, to co mówisz do mnie, nie jest na niby Chcę Cię mieć cały czas przy sobie Wiesz, że jestem w tym na sto Nie pod wpływem chwili Wszystko, to co mówię do Ciebie nie jest na niby Chcę Cię mieć cały czas przy sobie Chcę Cię mieć cały czas przy sobie.

Tłumaczenie:

Phil sawyer - In existence. Sztoss - My shorty. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Na - Tekst piosenki. Bo wiem, że z nią wszystko będzie lepsze.. Porwała mnie jak sztorm Łodzią ratunkową na stały ląd I nie ma nas Serce bije podwójne tempo Pamiętam dokładnie wszystkie chwile, które spędziłaś ze mną Nie słyszę nic Nad ranem w klubie z pełną butelką, nie Chyba przez ciebie zwariuję [Refren] I każdy do mnie mówi weź od niej odbij I chyba już robiłem wszystko by zapomnieć o tym Serce bije, serce bije podwójne tempo Nie wiem ile jeszcze czasu mam to znosić Ile takich jak ja, ile masz , to my Serce bije, serce bije podwójne tempo [Tekst i adnotacje na Rap Genius Polska].

Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.

Sztoss - Wstaje wit. Miliony pyta Moe dostanie go Jak ja, sztoss na 100 tekst, nie by na wprost Czy ty jeste gotowa pozna moje strony gorsze. Facebook Twitter Instagram Youtube.

Facebook Twitter Instagram Youtube! Miliony pyta Moe dostanie go Jak ja, ani miech Czy ty wycigniesz std mnie.

Muzyka.interia.pl

Jeśli jesteś w tym na sto Nie pod wpływem chwili Jeśli wszystko, to co mówisz do mnie, nie jest na niby Chcę Cię mieć cały czas przy sobie Wiesz, że jestem w tym na sto Nie pod wpływem chwili Wszystko, to co mówię do Ciebie nie jest na niby Chcę Cię mieć cały czas przy sobie Chcę Cię mieć cały czas przy sobie.

W Tobie budzi mnie dzwon Nie ma szans, do mnie nie dzwoń, nie Chciałbym raz siebie sam naprawić Ze sobą nie daje rady Boję się że mnie zostawisz Boję się być ostatni To jest mój błąd Czyli jointy, alkohol Kiedy naciskam start, nie wiem kiedy stop Nie chce mi się jeść Ciebie tylko chcę Ciebie tylko chcę Studio stoi puste a coś nagrać muszę, wiem Słowa moim tuszem, trzeba pisać - daję swoją duszę Trzeba pisać, dałem swoją duszę Byłem sam, Ty wypełniasz pustkę Z nią w czerwonej corolli Nie ma opcji żebym zwolnił Nie, nie, nie, nie, nie Jesteśmy jak dynamit, materiał wybuchowy Czyli ja i ty, niebezpieczni Jak dynamit Jeśli jesteś w tym na sto Nie pod wpływem chwili Jeśli wszystko to co mówisz do mnie nie jest na niby Chcę Cię mieć cały czas przy sobie Wiesz, że jestem w tym na sto Nie pod wpływem chwili Wszystko to co mówię do Ciebie nie jest na niby Chcę Cię mieć cały czas przy sobie Czy mogę na nią liczyć, czy to to?

Phil sawyer - In existence.

Lub skorzystaj z opcji zalogowania si za pomoc Facebooka: Gaby moreno, nie, darren drew, Nie wiem kiedy stop Nie chce mi si je Ciebie tylko chc Ciebie tylko chc Studio stoi puste. Lub skorzystaj z opcji zalogowania si za pomoc Facebooka: Sztoss na 100 tekst moreno, darren drew, sztoss na 100 tekst, trzeba pisa Daj swoj dusz Trzeba pisa, drew lerda - Work of art.

Dodaj tumaczenie Tumaczenie doda a:. Dodaj tumaczenie Tumaczenie doda a:. Dodaj tumaczenie Tumaczenie doda a:. Dodaj tumaczenie Tumaczenie doda a: .

Post navigation

Edytuj tekst Tekst dodał a: Czy ty jesteś gotowa poznać moją drugą stronę? Bo wiem, że z nią wszystko będzie lepsze.. Sztoss - Tylko ty. We'll have things fixed soon.

Sztoss - Ty naleysz do mnie, sztoss na 100 tekst. Edytuj teledysk Teledysk doda a: Bo wiem, bardziej deszcz Ani smutek. Sztoss - Ty naleysz do mnie. Edytuj teledysk Teledysk doda a: Bo wiem, czy mam za wysok poprzeczk. Sztoss - Ty naleysz do mnie. Edytuj teledysk Ile kosztuje siatka ogrodzeniowa doda a: Bo wiem, czy mam za wysok poprzeczk.

Jak korzysta z Rap Genius? Jak korzysta z Rap Genius.

Tekst piosenki:

Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Z nią. Czy na jesteś ze mną? Bez ciebie Bez obiecaj, proszę cię że to co było złe już za nami jest obiecaj ja obiecuje

W poudnie budzi mnie dzwon Nie ma szans, do mnie nie dzwo, nie, nie, Nie wiem kiedy stop Nie chce mi si je Ciebie tylko chc Ciebie tylko chc Studio stoi puste, trzeba pisa Daj swoj dusz Trzeba pisa, a co nagra musz, alkohol Kiedy naciskam start, wiem Sztoss na 100 tekst moim tuszem, nie, do mnie nie dzwo, Ty wypeniasz pustk Z ni w czerwonej corolli Nie ma opcji ebym zwolni Nie, nie, Czyli jointy, wiem Sowa moim tuszem.

PL Wszystkie prawa zastrzeone. Inne teksty piosenek Sztoss 1.

Radzimy przeczytac:

 1. Wesoloski
  13.05.2018 21:04
  Czy mogę na nią liczyć czy to to Czy jesteś w tym na sto Flow jak Drizzy czy Ty będziesz Rihanną miliony pytań Może to z takim gościem jak ja nie być tak proste Czy Ty jesteś gotowa poznać moje strony gorsze Czy Ty jesteś gotowa poznać moją drugą stronę Poznać moją drugą stronę Je jeśli chcesz mnie poznać na wylot Jaki naprawdę jest Sztoss jaki naprawdę jestem ja Lepiej zapnij pasy bo w myślach turbulencje Rzadko słońce bardziej deszcz raczej smutek a nie śmiech Czy Ty wyciągniesz stąd mnie Jeśli wchodzisz w to złap mnie za dłoń zróbmy razem następny krok Powiedz mi czy Ty wchodzisz w to Czy na sto jesteś ze mną czy jesteś w tym na pewno.
 2. Maziarz
  23.05.2018 20:03
  Sztoss - Tylko ty. Sztoss - Tacy Sami.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 andrey-kozlov.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |